Шише детектори за истекување

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Шише течење на детектор -> Шише детектори за истекување
Ние сме техничко Taiwan Шише детектори за истекување производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Шише детектори за истекување
Шише детектори за истекување
Пријава Оваа машина е дизајнирана за пластични шишиња / контејнери Испитување на пропуштање. Специјални апликации за пластични шишиња одлуки, безалкохолни пијалоци, моторни масла, мазива, детергенти и хемиската индустрија за да се обезбеди шише квалитет пред течни пополнување.
Карактеристики 1. Рамка од нерѓосувачки челик конструкција.
2. Нема промена на потребните делови за различни шише големини.
3. Дигитални поставки со лесен пристап за да се направи приспособување за време на тестирање.
4. Саладин системи за контрола.
Спецификации Испитувајте Брзина: 6- 10 шишиња во минута
Шише големина опсег: 100 cc – 4 л
извор на енергија: 220V, 50/ 60Hz, 1 Фаза
воздушен притисок: 64 – 85 psi
Транспортни брзина: 0 – 15 метар во минута
Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Шише детектори за истекување

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano