Заврши околу етикетирањето машина

Вие сте тука: Насловна -> производи -> Обележување Машинско -> Заврши околу етикетирањето машина
Ние сме техничко Taiwan Заврши околу етикетирањето машина производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот. Во зависност од стабилна инвестиција, чувствувате компетентност и добар по продажба на услуги, ние сме ни направи, како еден од водечките производители и извозници во оваа индустрија. Ние и ветуваме на квалитетни производи и конкурентна цена и за време на испорака за вас. Ние сме биле воспоставување на долгорочни бизнис со нашите клиенти. Ако сте заинтересирани за некој модел на нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Заврши околу етикетирањето машина
Заврши околу етикетирањето машина
Пријава Полу- авто заврши- околу Labeler е наменета за делумна / целосно заврши- околу етикетирањето на круг контејнери. Достапен за примени една или две етикети во време на шишето.

Карактеристики 1. Машина ги задоволува сегашните GMP стандарди.
2. Јапонија Саладин комбинираат со Proface човечки / машина LCD екран на допир контролер.
3. Јапонија прецизност 5- pase stepper моторни возач.
4. Рамка од нерѓосувачки челик конструкција е стандард.
5. Кога топла фолија печатач лента снема, оваа Labeler ќе престане и да се обезбеди "грешка" порака.

Опции 1. Топла фолија печатач за датум- кодирање.
2. Транспарентна етикета сензорот.

Прашање Сега +Прашање Сега -
Нашата експертиза ни овозможи да се обезбеди најдобрите

Заврши околу етикетирањето машина

со подложување на нашите производи на строги мерки за контрола на квалитетот во текот на секоја фаза на производството и додека испраќање. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
Italian, Italiano